Hledám práci

PRÁCE VE STAVEBNICTVÍ (truhlář, tesař, zedník) – Kladno

PRACOVNÍ MÍSTO JE URČENO VÝHRADNĚ OSOBÁM S TRESTNÍ MINULOSTÍ.

Smyslem obsazení této pozice je podpora integrace osob, které jsou následkem trestní minulosti znevýhodněné na trhu práce.

Náplň práce:

  • práce na stavbách
  • veškeré zednické a tesařské práce
  • práce ve výškách
  • realizace staveb na klíč

Požadavky:

  • spolehlivost, dochvilnost a pečlivost při práci
  • manuální zručnost, chuť do práce
  • flexibilita
  • vzdělání a praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme:

  • nástupní plat 15.000,- až 17.000,- Kč hrubého
  • pracovní smlouva na dobu určitou
  • možnost profesního rozvoje
  • nástup možný ihned/dohodou

Své strukturované životopisy a motivační dopis zasílejte kontaktní osobě: Anna Šulcová, e-mail:  [email protected], tel.: 777 496 367 nebo můžete osobně každé pondělí od 9:00 do 13:00, středu od 13:00 do 16:00 nebo pátek od 9:00 do 13:00 na adrese: Cyrila Boudy 1444, Kladno – 2. patro.