Hledám práci

ŘIDIČ (skup. C) s náplní práce: POMOCNÝ DĚLNÍK (ÚDRŽBÁŘ) – Ostrava

PRACOVNÍ MÍSTO JE URČENO VÝHRADNĚ OSOBÁM S TRESTNÍ MINULOSTÍ.

Smyslem obsazení této pozice je podpora integrace osob, které jsou následkem trestní minulosti znevýhodněné na trhu práce.

Náplň práce:

  • řízení služebního vozidla
  • pomocné a údržbářské práce
  • nakládání a vykládání materiálu
  • přeprava materiálu

Požadavky:

  • řidičský průkaz skup. C
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • fyzická zdatnost

Nabízíme:

  • hrubá mzda od 18.000,- Kč do 23.000,- Kč
  • možná výplata v hotovosti
  • pracovní doba: Po-Pá, jednosměnný provoz
  • samostatnou a zodpovědnou práci po celé roční období
  • podpora dalšího vzdělávání
  • perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
  • dlouhodobé zaměstnání (pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení)
  • nástup IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Ostrava

Své strukturované životopisy a motivační dopis zasílejte kontaktní osobě: Zuzana Baturná, e-mail: [email protected], tel.: 723 891 170.

Formulář strukturovaného životopisu je ke stažení zde anebo ve fyzické podobě pro ruční vyplnění na každé pobočce.