Aktuality

#pribehybezmrizi ze života Chodovské party – červenec 2020

Pracovní četa v Chodově má za úkol především úklid odpadků ve vybraných lokalitách a sekání trávy pro město Chodov i pro další organizace (např. sportovní kluby). Pracuje 4 dny v týdnu od 7:30 do 15:30. Vede je naše kolegyně Katka Kyselová z chodovské pobočky RUBIKON Centra. Jako vedoucí tréninkových míst pracovníky ráno odvede na místo zakázky, zadá jim práci, během týdne je namátkově kontroluje, přebírá hotovou práci a řeší případné nedostatky.

Seriál #pribehybezmrizi ze života Chodovské party pokračuje

….stejně jako všichni ostatní, i členové Chodovské party se střídají v dovolené, ale i dohodnuté práci..

V polovině července si dovolenou nahlásila Magdalena. Ve stejné dny ještě nedorazila Blažena, která se omluvila, že si vyvrkla kotník a zůstane tak na neschopence. Honza, Pavel 1 a Pavel 2 dokončili sekání trávy na Bílé vodě. Pavel 1 má opět za úkol ostříhat vše, co zasahuje do cest. Pavel 2 se po pár hodinách práce omluvil, že ho hrozně moc bolí záda a chtěl by jít domů dřív.

V červenci absolvoval Pavel 1 opět závěrečné jízdy v autoškole, bohužel je opět neudělal. Honza jel na rekvalifikaci do Chebu. Blažena stále marodí.

Celá parta pokračuje v práci na Spartaku.

Předposlední týden v červenci si Honza nahlásil dovolenou. Dorazili Pavel 1, Pavel 2 a Magdaléna. Pavlové sekali, Magdaléna po nich zametala a uklidila i odpadky.

…a jak sekali dál? 🙂  Dozvíte se příště.

 

Tréninková místa jsou určená pro klienty, kteří potřebují obnovit, vytvořit nebo rozvíjet pracovní návyky a sociálně profesní dovednosti. V rámci tréninku se připravují na volný trh práce pod vedením odborného poradce. RUBIKON Centrum zajišťuje klientům tréninková místa u spolupracujících zaměstnavatelů, ale také přímo v organizaci (25 % našich zaměstnanců jsou současní nebo bývalí klienti). Možností je celá řada – místa provozních asistentek/asistentů v kancelářích v Praze i na pobočkách, práce na zahradě Kotlaska nebo pracovní četa v Chodově v okrese Sokolov. V roce 2019 si na tréninkovém místě zvýšilo kompetence 44 klientů.